Program 2018

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1

Zawody wędkarskie dla dzieci 01.09.2018 Trzebicko Dolne, 01.09.2018 godz. 07:00 - 11:00

Kajakiem na karpia! 01.09.2018 Sułów, 01.09.2018 godz. 09:00 - 18:00

2

Kajakiem na karpia! 02.09.2018 Sułów, 02.09.2018 godz. 09:00 - 18:00

Rajd rowerowy Szlakiem Karpia Cieszkowskiego 02.09.2018 Cieszków, 02.09.2018 godz. 12:00 - 15:00

8

Zawody wędkarskie 08.09.2018 Trzebicko Dolne, 08.09.2018 godz. 07:00 - 11:00

V Rajd Rodzinny HAJSTRA Trasami Lasów Rychtalskich 08.09.2018 Moja Wola, 08.09.2018 godz. 10:00 - 15:00

Rodzinne zawody spławikowe na Góreczniku 08.09.2018 Przygodzice, 08.09.2018 godz. 10:00 - 14:00

Bryczką w krainie stawów 08.09.2018 Ruda Milicka, 08.09.2018 godz. 11:00 - 14:30

Drużyna z Pasją – familijna gra fabularna 08.09.2018 Milicz, 08.09.2018 godz. 12:00 - 15:00

Rowerem na Ryko(Ptako)wisko 08.09.2018 Stawno, 08.09.2018 godz. 16:00 - 19:00

9

Zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Sośnie 15.09.2018 Możdżanów, 09.09.2018 godz. 08:45 - 13:00

Spacer z ornitologiem 09.09.2018 Stawno, 09.09.2018 godz. 10:00 - 14:00

15

Maraton Karpiowy o Puchar Karpiarza 2018 15.09.2018 Drogoszowice, 15.09.2018 godz. 10:00 - 18:00

Śladami Tajemnic Doliny Baryczy – gra terenowa 15.09.2018 Cieszków, 15.09.2018 godz. 10:00 - 14:00

Rowerem na Ryko(Ptako)wisko 15.09.2018 Stawno, 15.09.2018 godz. 16:00 - 19:00

16

Zawody wędkarskie 16.09.2018 Kaszowo, 16.09.2018 godz. 08:00 - 13:00

Spacer z ornitologiem 16.09.2018 Stawno, 16.09.2018 godz. 10:00 - 14:00

21
22

Złoty Karp 22.09.2018 Odolanów-Górka, 22.09.2018 godz. 07:00 - 18:00

Bryczką w krainie stawów 22.09.2018 Ruda Milicka, 22.09.2018 godz. 11:00 - 14:30

Rowerem na Ryko(Ptako)wisko 22.09.2018 Stawno, 22.09.2018 godz. 16:00 - 19:00

Ryba do syta! – kolacja rybna Gospoda 8 Ryb 22.09.2018 Ruda Sułowska, 22.09.2018 godz. 18:00 - 22:00

23

Spacer z ornitologiem 23.09.2018 Stawno, 23.09.2018 godz. 10:00 - 14:00

29

Zawody wędkarskie o puchar Złotego Karpia 29.09.2018 Przygodzice, 29.09.2018 godz. 09:00 - 13:00

Bryczką w krainie stawów 29.09.2018 Ruda Milicka, 29.09.2018 godz. 11:00 - 14:30

Oscarowa Gala Karpia Hotel Libero 29.09.2018 Milicz, 29.09.2018 godz. 18:00 - 00:00

30

Spacer z ornitologiem 30.09.2018 Stawno, 30.09.2018 godz. 00:00 - 00:00

Rodzinny festyn rekreacyjny Taaaka Ryba 30.09.2018 Goszcz, 30.09.2018 godz. 08:00 - 19:00

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
5

Ryba do syta! – kolacja rybna Restauracja LIDO 05.10.2018 Antonin, 05.10.2018 godz. 19:00 - 30.11.-0001 godz. 00:00

6

Bryczką w krainie stawów 06.10.2018 Ruda Milicka, 06.10.2018 godz. 11:00 - 00:30

Astronomiczna kolacja Karp pod Gwiazdami Zagroda Grabownica 06.10.2018 Grabownica, 06.10.2018 godz. 18:00 - 30.11.-0001 godz. 00:00

7

Kolacja rybna – Jaworowy Karp Jaworowy Dom 07.10.2018 Jawor, 07.10.2018 godz. 17:00 - 21:00

Noc w Pałacu Maltzanów 07.10.2018 Milicz, 07.10.2018 godz. 18:00 - 20:30

13

Bryczką w krainie stawów 13.10.2018 Ruda Milicka, 13.10.2018 godz. 11:00 - 00:30

Ryba do syta! – kolacja rybna Restauracja Grabownica 13.10.2018 Grabownica, 13.10.2018 godz. 19:00 - 23:00

14

Spacer z ornitologiem 14.10.2018 Stawno, 14.10.2018 godz. 10:00 - 14:00

20

Bryczką w krainie stawów 20.10.2018 Ruda Milicka, 20.10.2018 godz. 11:00 - 14:30

21

Spacer z ornitologiem 21.10.2018 Stawno, 21.10.2018 godz. 10:00 - 14:00

Noc w Pałacu Maltzanów 21.10.2018 Milicz, 21.10.2018 godz. 18:00 - 20:30

26

Kolacja rybna – Roztańczony Karp Jaworowy Dom 26.10.2018 Jawor, 26.10.2018 godz. 18:00 - 01:00

Ryba do syta! – kolacja rybna Karczma Górecznik 26.10.2018 Antonin, 26.10.2018 godz. 19:00 - 01:00

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
3

Ryba do syta! – kolacja rybna Restauracja Trzcieliny 03.11.2018 Przygodzice, 03.11.2018 godz. 18:00 - 02:00

Ryba do syta! – kolacja rybna Restauracja TEO 03.11.2018 Cieszków, 03.11.2018 godz. 18:00 - 23:00