"Ryba do syta" - W Starym Młynie w Niesułowicach

Lokalizacja

Organizator

Restauracja W Starym Młynie

Restauracja w Starym Młynie
Niesułowice
Piotr Niewiadomski
Email: p.niewiadomski@stary-mlyn.com.pl
71 383 32 31
www.stary-mlyn.pl

Opis wydarzenia

2015-10-17 19:00:00

Kolacja rybna w nastrojowych wnętrzach restauracji W Starym Młynie.

Szykuje się smakowity  i niezapomniany wieczór!

W menu sama rybna arystokracja: król milickich stawów, czyli  karp w najrozmaitszych postaciach oraz nie inne wykwintne ryby słodkowodne. Dopieszczą należycie podniebienia przybyłych gości. Na stołach zagoszczą potrawy nagradzane w konkursach lokalnych, ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych!

Podczas naszej rybnej kolacji nie zabraknie pląsów na parkiecie – do tańca porwie nieoceniony DJ Robo.

Niewątpliwie wielką atrakcją – stanowiącą już tradycję kolacji rybnej W Starym Młynie – będzie losowanie nagród: 3 głównych (które są tajemnicą, aż do dnia wydarzenia) oraz gadżetów towarzyszących tegorocznym obchodom Dni Karpia – przekazanych przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”.

 

Cena za bilet jednoosobowy: 85 zł

Liczba miejsc: 200

Liczba miejsc noclegowych: 20

 

Informacje oraz zakup biletów – u organizatora wydarzenia. 

 

Relacja z wydarzenia

A i u nas czas Dni Karpia pomału dobiega końca. Jesteśmy już po naszej kolacji rybnej, gdzie na stole szwedzkim pojawili się nasi słodkowodni ulubieńcy: karp, amur, sum, szczupak, a wszystko to podane w iście bajkowym anturażu. Podczas loterii fantowej, na którą goście czekali najbardziej rozlosowano pakiety gadżetów DNI KARPIA 2015 przekazanych przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", 3 nagrody w postaci kuponów o wartości 50, 80 i 100 zł na dowolną usługę kosmetyczną w Salonie Kosmetycznym Dolina Piękna w Miliczu ufundowanym przez p.Agatę Hutniak - właścicielkę salonu. Restauracja i Pensjonat W Starym Młynie przygotowała również dla gości 3 główne nagrody: kolacja dla dwojga w Restauracji W Starym Młynie, Zabawa Andrzejkowa dla pary 21 listopada br oraz Zabawa Sylwestrowa dla pary w Restauracji W Starym Młynie. Po emocjach związanych z loterią goście wyruszyli na parkiet gdzie tupali nóżkami przy muzyce DJa Robo do późnych godzin nocnych.

 

Natalia Rogowiec

fot. Marcin Skiba