Zapraszamy na X Dni Karpia w Dolinie Baryczy – wyjątkowe, bo jubileuszowe!

Lokalizacja

Organizator


Opis wydarzenia

2015-08-07 00:00:00

Plan obchodów i wydarzeń jest bardzo ciekawy, pełen różnorodności i nowości. Aby uchylić rąbka tajemnicy zdradzimy, że w tym roku odbędzie się aż 57 różnych wydarzeń, podzielonych na 4 główne kategorie: wydarzenia plenerowe, aktywne, edukacyjne oraz gastronomiczne (szczegóły programu w informatorach oraz na www.dnikarpia.barycz.pl). GWARANTUJEMY, że tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!
 

MARZENIE O WSPÓLNEJ, ŁĄCZĄCEJ WSZYSTKICH IDEI

Gdy w 2006 r. współorganizowaliśmy Dni Karpia po raz pierwszy, mieliśmy jedno marzenie. Pragnęliśmy stworzyć cykl różnorodnych i ciekawych imprez, które na trwałe wpiszą się w kalendarz lokalnych wydarzeń. Imprez, które polubią zarówno mieszkańcy regionu, jak i turyści, które za jakiś czas staną się wyczekiwaną i rozpoznawalną doroczną celebracją piękna i unikalnej wartości naszego regionu, żyjących tu ludzi – no i ryb, bo o nich w Dolinie Baryczy nie można zapomnieć ani na chwilę…

Dni Karpia to PRZEDSIĘWZIĘCIE, KTÓRE STAŁO SIĘ WIZYTÓWKĄ REGIONU

Dziś mamy powód do dumy. Nasze marzenie się spełniło! Pomysł sprzed lat urósł do rangi szlachetnego i inspirującego przedsięwzięcia o dużym zasięgu. Przedsięwzięcia, które pod hasłem promocji Doliny Baryczy, łączy każdego roku tłumy zadowolonych, wrażliwych na piękno przyrody, lokalne smaki i moc tradycji ludzi.

W tym roku zapraszamy Państwa do Doliny Baryczy już po raz dziesiąty!

Wszystkie proponowane w ramach Dni Karpia 2015 imprezy – choć na pozór tak różnorodne i skierowane do różnych grup odbiorców – mają ze sobą wiele wspólnego. Łączą je pewne ważne cechy, m.in.: wpisanie w specyfikę regionu (przyrodę, historię, kulturę), bliski kontakt z naturą, obfite i wyszukane rybne menu (często bardzo unikatowe!) oraz obecność aktywnych mieszkańców Doliny Baryczy, którzy co roku z ochotą włączają się organizację kolejnych obchodów.

Z okazji jubileuszu przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową atrakcję - duma naszego regionu i jego największe dziedzictwo kulturowe – KARP wychodzi na ląd!

Kolorowe dzieła sztuki można już znaleźć przy największych atrakcjach turystycznych i miejscach edukacji regionalnej i przyrodniczej od Przygodzic po Żmigród. Kolorowe karpie oddają obraz Doliny Baryczy widziany oczami naszych najmłodszych mieszkańców. Dziecięce inspiracje zostały przeniesione na figury karpi pędzlem profesjonalistów. Wyrusz na Kolorowy Szlak Karpia !

Aktualne informacje oraz wszystkie szczegóły dotyczące imprez i wydarzeń na serwisie www.dnikarpia.barycz.pl.

 

Zapraszamy do polubienia naszych tematycznych profili na Facebook'u: Dni Karpia w Dolinie Baryczy i Szlakiem Karpia w Dolinie Baryczy.

 

do pobrania:

INFORMATOR

MAPA WYDARZEŃ

PLAKAT Z PROGRAMEM

BUTTON LINKUJĄCY do www.dnikarpia.barycz.pl

 

Koordynator Dni Karpia w Dolinie Baryczy
Stowarzyszenie „PATNERSTWO DLA DOLINY BARYCZY”

Pl. ks. E. Waresiaka 7, 56-300 Milicz
tel. 71 3830432, partnerstwo@nasza.barycz.pl
www.nasza.barycz.pl | www.dnikarpia.barycz.pl