Kolejką wokół stawów 2014

Lokalizacja

Organizator

Centrum Edukacyjno- Turystyczno- Sportowe w Krośnicach

Krośnice Zespół Parkowo - Pałacowy Krośnice - Wierzchowice
Kalina Raburska
Email: info@kolejka.krosnice.pl
71 74 000 55
www.kolejkakrosnice.pl

Opis wydarzenia

2014-09-07 12:00:00

Zapraszamy do Krośnic, gdzie  drugi raz w ramach Dni Karpia będzie można przejechać się  kolejką wąskotorową wokół stawów. Podczas wycieczki na przystankach kolejki czekać będzie moc atrakcji, a wśród nich m.in. spacer ścieżką przyrodniczą, zapoznanie się z systemem melioracji stawów oraz nauka rozpoznawania gatunków ryb.

 

Atrakcje

 Na scenie zaprezentują się lokalne talenty – zespoły muzyczne oraz soliści. Organizatorzy przygotowali również pokaz kulinarny w wykonaniu Jakuba Kuronia.  

Relacja z wydarzenia

W niedzilę, 7 września, po raz drugi zorganizowane zostało wydarzenie „Kolejką wokół stawów” wpisane w kalendarz imprez w ramach tegorocznych Dni Karpia. Odbył się Jarmark Produktów Lokalnych, liczne konkursy z nagrodami oraz „Kulinarne Show” z udziałem kucharza Jakuba Kuronia przygotowującego na oczach widzów dania z karpia, które można było degustować. Na scenie zaprezentował się także Piotr Wypychowski z szantami, po którym odbyła się zabawa przy muzyce DJ’a. Dla wszystkich organizatorzy przygotowali zupę rybną, która rozdawana była bezpłatnie.

Partnerzy

Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy"

Krośnicka Kolej Wąskotorowa

American Cars Mania