„Ryba do syta” – Sala Kardamon w Odolanowie

Lokalizacja

Organizator

Sala „Kardamon”

Odolanów (Huta Harych), Sala „Kardamon”
Odolanów
Magdalena Hałdaś
Email: info@salakardamon.pl
601 375 590
www.salakardamon.pl

Opis wydarzenia

2014-09-07 17:00:00

Restauracja Kardamon zaprasza na skorzystanie w formie szwedzkiego bufetu przepysznych ryb z Doliny Baryczy. Przewodnim tematem kulinarnym  wieczoru będą dania z karpia m.in: karp w sośnie śmietanowo - kurkowym, dzwonki z karpia w sosie rakowym, krem z karpia z grzankami ziołowymi, rolada z karpia w sosie cytrynowym. Wieczór umili koncert zespołu Blu Stage. Wstęp po wykupieniu wejściówki w cenie 80,00 zł od osoby u organizatora wydarzenia. Liczba miejsc: 100.


Atrakcje

Wieczór umili koncert zespołu Blu Stage

Relacja z wydarzenia

W dniu imprezy restauracja KARDAMON na stole bufetowym przestawiła bogatą ofertę dań rybnych. Wszystkie potrawy zostały przygotowane z ryb z pobliskiego gospodarstwa rybackiego – Trzcieliny. Restaurator oferował rybne zupy, sałatki, sosy, dania duszone, pieczone i nie tylko... Wszystkie potrawy wykonał zespół kucharzy pod czujnym okiem szefa Kuchni Jarosława Olejnika, który osobiście omówił przygotowany zastaw dań i zachęcił zebranych gości do ucztowania. W bufecie znalazły się również słodkości serwowane w naszej restauracji, wypiekane przez Cukiernię Państwa Jabłońskich z Odolanowa a także soki i napoje z gospodarstwa sadowniczego Państwa Łaniaków z Wierzchowic, również objętych Znakiem „Dolina Baryczy Poleca”. Podczas wspólnego biesiadowania w przerwach między serwowanymi daniami odbył się koncert zespołu BLUE STAGE a także loteria, która miała na celu wyłonienie najsmaczniejszej potrawy rybnej z prezentowanych na kolacji. Bezkonkurencyjny okazał się krem z karpia, drugie miejsce uznania wśród naszych gości zdobył karp w sosie śmietanowo – kurkowym, natomiast miejsce trzecie należało do karpia w sosie rakowym.

Danie wieczoru: krem z karpia

Menu

Przewodnim tematem kulinarnym  wieczoru będą dania z karpia m.in: karp w sośnie śmietanowo - kurkowym, dzwonki z karpia w sosie rakowym, krem z karpia z grzankami ziołowymi, rolada z karpia w sosie cytrynowym

Partnerzy

Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy"