Roztańczony Karp – bankiet połączony z kolacją rybną - Moya Ameryka 29.09.17

Lokalizacja

Organizator

Wierzchowice Parkowa 18
Agnieszka Tatarek
Email: kontakt@moyaameryka.pl
723 223 119
http://www.moyaameryka.pl/

Opis wydarzenia

2017-09-29 18:00:00

Zapraszamy na wytworny bankiet z muzyką, połączony z degustacją potraw rybnych i białych win. Będą mieli Państwo okazję skosztować dań z ryb słodkowodnych ze stawów Doliny Baryczy. Podczas bankietu odbędzie się losowanie bonów upominkowych oraz konkurs na najbardziej roztańczoną parę. Zgłoszenia bezpośrednio w Restauracji bądź pod tel. 723 223 119 do 15.09.2017. LICZBA MIEJSC: 80, KOSZT: 70 zł/os.

 

Atrakcje

- muzyka na żywo

- losowanie bonów upominkowych

- konkurs na najbardziej roztańczoną parę 

Relacja z wydarzenia

Dnia 29 września w restauracji Moya Ameryka odbyła się jedna z kolacji rybnych organizowana w ramach programu Dolina Baryczy „Ryba do syta”.

Na gości czekały trzy różnorodne potrawy, w których główny prym wiódł nie kto inny jak duma naszego regionu-karp milicki .

Przystawką jak przystało na Moyą Amerykę był burger z karpia na cieście ptysiowym. Następnie podana została zupa w postaci consome z karpia, serwowana z warzywkami julienne i sakiewką rybną. Popisowym daniem głównym, które zdobyło najwięcej głosów gości okazał się karp zapiekany w sosie z podgrzybków na puree z selera, podawany z terriną ziemniaczaną, szparagami al dente i chipsami z batatów.

Na gości czekały także dodatkowe atrakcje w postaci muzyki na żywo, konkursów z ciekawymi nagrodami oraz na osłodzenie wieczoru słodki deser Lava Cake.