Ryba do syta! – kolacja rybna - Smażalnia ryb i łowisko U Bartka 29.09.17

Lokalizacja

Organizator

Smażalnia Ryb i Łowisko "U Bartka"

Trzebicko Dolne 5
Bratłomiej Siewiera
Email: barteksiew@o2.pl
504 192 870
http://ubartka.pl/

Opis wydarzenia

2017-09-29 18:00:00

Kolacja rybna w tak klimatycznym miejscu będzie smakować, jak nigdzie indziej! W wieczornym menu serwowane będą rybne smakołyki na ciepło i na zimno, które są specjalnością i pasją właścicieli Smażalni. W trakcie wieczoru przy muzyce na żywo odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród. Zgłoszenia u Organizatora najpóźniej na tydzień przed zaplanowanym wydarzeniem. LICZBA MIEJSC: 55, KOSZT: 95 zł/os.

 

Atrakcje

- muzyka na żywo

- losowanie nagród

Relacja z wydarzenia

W piątek 29 września w Zajeździe odbyła się kolacja "Ryba do syta". Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach dni Karpia 2017. W kolacji uczestniczyło 59 osób z okolic Milicza ale również poza nim, między innymi z Krotoszyna i Ostrzeszowa.
Gości przywitaliśmy lampką wyśmienitego wina.  Zaserwowano wiele potraw z ryb. Kolację rozpoczęliśmy podając trzy potrawy konkursowe: Chowder, Karp w winie na puree z ziemniaków i selera oraz Jesiotr w sosie szpinakowo serowym. Wygrał zdecydowaną większością głosów Jesiotr w sosie szpinakowo serowym. Po daniach konkursowych na stole znalazły się ryby smażone (karp, amur, szczupak) oraz pieczonka z suma.  Nie zabrakło również karpia wędzonego, sałatki i wiele innych dań. Na zakończenie podano barszcz z kuleczkami rybnymi oraz krokiet.
Z konkursem na najlepszą potrawę wieczoru związane było losowanie atrakcyjnych nagród ufundowanych przez nas m.in. telewizor, tablet i aparat fotograficzny. Również  "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" zafundowało ciekawe nagrody i bilety na Konferencję podsumowującą Dni Karpia 2017.
Przez cały wieczór czas umilała muzyka na żywo. Tańce i hulańce trwały do 2.00 w nocy.