Kolacja - Tęczowa Rybka - Dom Gościnny Tęcza 08.10.17

Lokalizacja

Organizator

Dom Gościnny Tęcza

Jawor 12a
Romana Sitarz
Email: info@domteczy.pl
793 422 999
http://domteczy.pl/

Opis wydarzenia

2017-10-08 16:00:00

Zapraszamy na Tęczową Rybkę! U nas blisko natury zjesz przepyszne zdrowe dania z ryb słodkowodnych. Specjalnie na tę okazję przygotujemy smakołyki rybne na zimno i na ciepło  według domowej receptury. Chętni będą mogli spędzić aktywnie czas na naszej ścieżce przyrodniczej położonej na 5-hektarowej zalesionej działce. Po kolacji dalsza biesiada przy ognisku, muzyka i konkurs z atrakcyjną nagrodą. Tylko u nas domowe smaki i domowa atmosfera! Rezerwacja telefonicznie lub mailowo najpóźniej 5 dni przed wydarzeniem. LICZBA MIEJSC: 60, KOSZT: 85 zł/os.

 

Atrakcje

- ognisko

- konkurs

Relacja z wydarzenia

Dnia 8 października w Jaworowym Domu odbyła się Kolacja Rybna „Tęczowa Rybka”.
Wieczór rozpoczęliśmy od podania pysznej i rozgrzewającej zupy rybnej - goście byli zachwyceni jej smakiem. Następnym elementem kolacji były pyszne dania konkursowe podawane na ciepło:
1.Tołpyga w sosie cytrynowym z winem
2.Karp w sosie porowym
3.Pulpety rybne ze szpinakiem w sosie paprykowym
Po sycącej i pysznej kolacji przyszła pora na oddanie głosu na najlepsze danie wieczoru. Goście podkreślali, że każda potrawa była bardzo smaczna jednak większością głosów zwyciężył „Karp w sosie porowym”.
Po kolacji goście odpoczywali w naszym salonie przy kominku popijając kawę, herbatę, przygryzając pyszne domowe ciasto.
Następnym elementem było losowanie nagród, któremu towarzyszyły niesamowite emocje. Wśród nagród znalazły się zarówno gadżety związane z Doliną Baryczy jak i zaproszenia na noc Sylwestrową do Jaworowego Domu czy vouchery na masaż.
Po emocjonującym losowaniu goście ponownie zasiedli do stołów aby kontynuować degustację. Wśród serwowanych dań pojawiły się zarówno przekąski na zimno (między innymi amur w zalewie pomidorowej oraz amur w warzywnej salsie) jak i danie na ciepło – Szczupak w płatkach kukurydzianych na warzywach.
Przez cały wieczór w tle rozbrzmiewała klimatyczna muzyka.
Goście opuszczając nasze progi byli oczarowani klimatem miejsca oraz najedzeni do syta!! 