„Karp na dziko” – kolacja rybna

Lokalizacja

Organizator

Campus Domasławice – sport i rekreacja

Domasławice Campus Domasławice - sport i rekreacja
Magdalena Irek
Email: m.irek@domaslawice.pl
605 963 421
www.domaslawice.pl

Opis wydarzenia

2014-09-20 19:00:00

Na rybnym stole, przy dźwiękach muzyki na żywo, pojawi się unikatowy przepis – „Karp po domasławicku”. Zachęcamy wszystkich żądnych kulinarnych wrażeń i ceniących innowację do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Informacje oraz zakup biletów w cenie 90,00 zł u organizatora wydarzenia. Liczba miejsc: 50.

Na terenie Campusu Domasławice istnieje również możliwość rezerwacji miejsc noclegowych w holenderskich domkach kempingowych.

 

Relacja z wydarzenia

    W sobotę, 20 września 2014 odbyła się kolejna kolacja rybna z okazji Dni Karpia. To już drugi raz kiedy firma Kasztelan i Campus Domasławice  serwowali "Karpia po Domasławicku". Oprócz tego, ponad 80 osób miało okazję spróbować kremu z karpia, karpia w zalewie oraz śledzika pod pierzynką. Wieczór urozmaiciła gościom Joanna Kwaśnik finalistka programu telewizyjnego X factor oraz uczestniczka aktualnej edycji The Voice of Poland. Asia swoim nieprzeciętnym głosem wprawiła wszystkich w wyborny nastrój, który towarzyszył zebranym gościom do białego rana. Taneczne przeboje do późnych godzin prezentował Dj Tomek.Podczas kolacji odbył się również konkurs wiedzy o sporcie i Dolinie Baryczy. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i świetną atmosferę. Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji Kolacji Rybnych.

Danie wieczoru : karp po Domasławicku

Menu

 W menu, poza daniami z ryb pojawią się również dania z dziczyzny w towarzystwie wykwintnych specjałów z jesiennych darów okolicznych lasów.

Partnerzy

Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy"