Zawody wędkarskie 02.09.17

Lokalizacja

Organizator

Smażalnia Ryb i Łowisko "U Bartka"

Trzebicko Dolne 5
Bartłomiej Siewiera
Email: barteksiew@o2.pl
504 192 870
http://ubartka.pl/

Opis wydarzenia

2017-09-02 06:00:00

Rozpocznij weekend tak, jak lubisz – z wędką i w otoczeniu natury! Zawody wędkarskie zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, przewidziane atrakcyjne nagrody. Możliwość łowienia ryb od godzin porannych. Dla osób towarzyszących wędkarzom Organizatorzy zaplanowali poczęstunek. Zapisy w Smażalni ryb U Bartka lub telefonicznie. LICZBA MIEJSC: 25, KOSZT: 30 zł/os.

Atrakcje

- poczęstunek dla osób towarzyszących wędkarzom

Relacja z wydarzenia

W dniu 2 września na stawie w Zajeździe U Bartka rozegrano zawody wędkarskie. Do zawodów przystąpiło 25 osób z różnych terenów gminy Milicz jak i poza nią miedzy innymi z Wołowa, Ostrowa Wielkopolskiego Krotoszyna i okolic Rawicza. 
Zawody rozpoczęły się o godzinie 7.00. Pogoda w tym dniu była typowo wędkarska, zimno i wietrznie, zawodnicy jednak okazali dużą cierpliwość i skupili się na wędkowaniu. O godzinie 11.00 zakonczono zawody. Przystąpiono do obliczania wyników. Po ustaleniu zajętych miejsc puchary i nagrody wręczył właściciel Zajazdu U Bartka i łowiska Bartłomiej Siewiera. 
I-miejsce zajął JAŃCZAK SEBASTIAN 
II-miejsce zajął ANDRZEJ DRYGAS
III-miejsce zajął JAKUB SIOF
Zwycięzcom gratulujemy a kto nie zdobył nagrody możliwe, że będzie miał okazję rewanżu za rok. 
Zawody zakończył wspólny posiłek, karp po milicku. Byla to okazja do wymiany opowieści i doświadczeniach w zawodach wędkarskich.