„Ryba do syta” – Górecznik w Antoninie

Lokalizacja

Organizator

Zajazd „Górecznik”.

Antonin, Zajazd „Górecznik"
Antonin
Łukasz Kierzek
Email: kierownik@gorecznik.pl
602 266 093
www.gorecznik.pl

Opis wydarzenia

2014-10-31 18:00:00

Ostatnia okazja  aby  móc do syta kosztować potrawy z ryb słodkowodnych zamieszkujących stawy Doliny Baryczy . W menu .in. pasztet z karpia z borowikami, sałatka z karpia wędzonego w sosie z kiszonego ogórka, karp z sosie śmietanowym z boczniakami. Wydarzeniu towarzyszyć będzie muzyka na żywo – Duet E&T.

Informacje oraz zakup biletów w cenie 80,00 zł od osoby u organizatora wydarzenia. Ilość  miejsc: 100.

Relacja z wydarzenia

Piątkowy wieczór w ramach Dni Karpia w Restauracji Wigwam na Góreczniku był czasem pełnym atrakcji kulinarnych. Licznie przybyli goście mogli delektować się daniami naszego Szefa Kuchni. Królował Karp w sosie śmietanowym z boczniakami, który ponownie został wybrany najsmaczniejszą potrawą wieczoru. Kolacja „Ryba do syta” obfitowała w inne przysmaki, na stole pojawił się m. in. szczupak w sosie z kiszonego ogórka i grillowany okoń. Karp wędzony pojawił się również w sałatce ze sosem z kiszonego ogórka. Dobrą zabawę zapewnił DJ Maciej – pary tańczyły do północy. Zapraszamy do Restauracji Wigwam cały rok, bo na kolejną kolację „Ryba do syta” musimy poczekać do przyszłego września.

Menu

W menu .in. pasztet z karpia z borowikami, sałatka z karpia wędzonego w sosie z kiszonego ogórka, karp z sosie śmietanowym z boczniakami.

Partnerzy

Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy"