„Ryba do syta” – Lido w Antoninie

Lokalizacja

Organizator

Restauracja i Pensjonat „Lido”

Antonin
Email: lido-antonin@o2.pl
62 734 81 91, 600 211 163
www.lido-antonin.pl

Opis wydarzenia

2014-09-05 18:00:00

O obecnym w menu restauracji Lido „karpiu na stojąco” krążą legendy. Tę, jak i wiele innych rybnych potraw rodem z kuchni wielkopolskiej będą mogli skosztować goście kolacji w  Antoninie.Ryba serwowana podczas kolacji pochodzi z gospodarstwa rybackiego „Przygodzice”.

Informacje oraz zakup biletów w cenie 60,00 zł od osoby u organizatora wydarzenia. Liczba miejsc: 60. Liczba miejsc noclegowych: 16.

Atrakcje

Pokaz kulinarny na żywo 

Relacja z wydarzenia

Kolację poprzedziła wycieczka zabytkowym autobusem "Ogórkiem" z kolekcji Pana Stanisława Wachowiaka. Zobaczyliśmy w jej trakcie Gospodarstawo  Rybackie w Przygodzicach, skąd pochodziły karpie serwowane na naszej kolacji rybnej. Podróż ta była bardzo wyczerpująca, gdyż przejazd wśród stawów do najłatwiejszych nie należał. Wszyscy jednak podołaliśmy i szczęśliwe dotarliśmy do restauracji. Na stole królował m in. karp saute w sosie cygańskim, roladka z karpia z sosem koperkowym, czy karp grillowany w cieście. Goście mieli również okazję spróbować chleb Baryczok, pochodzący z piekarni w Przygodzicach, a czas umilała muzyka grana na żywo.

Danie wieczoru - roladki z karpia w sosie koperkowym

Menu

 legendarny „karp na stojąco”, flaczki z lina, karp w galarecie, karp w sosie cebulowo - śmietanowym, karp w zalewie, sałatka z filetem rybnym z grilla, kanapki z pastą rybną oraz inne dodatki. 

Partnerzy

Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy"