"Ryba do syta" - Górecznik w Antoninie

Lokalizacja

Organizator

Zajazd Górecznik

Antonin Zajazd Górecznik
Łukasz Kierzek
Email: lukaszkierzek@wp.pl, biuro@gorecznik.pl
602 266 093, 604 935 605
www.gorecznik.pl

Opis wydarzenia

2015-09-11 19:00:00

Cenisz pyszną kuchnię i dobrą, graną na żywo muzykę? Kolacja rybna w Góreczniku to wydarzenie w sam raz dla Ciebie! Każdy uczestnik wieczoru otrzyma miły upominek oraz lampkę wina z Macedońskiej Winnicy. W trakcie kolacji – podanej w formie bufetu – nie zabraknie oczywiście ryb z Doliny Baryczy. Podawanych na różne wymyślne sposoby, przyrządzonych według sprawdzonych receptur. Szef kuchni, jak co roku, przygotuje nietuzinkowe zakąski rybne na ciepło oraz na zimno. Będzie też coś dla łasuchów i amatorów deserów – wybór słodkości do kawy.

Warto, będzie pysznie!

 

Liczba miejsc: 100

 

Relacja z wydarzenia

Pierwsza tegoroczna kolacja w Restauracji Wigwam to jubileuszowe świętowanie z Karpiem w roli głównej. Szef kuchni Roman Wegnerowicz serwował tego wieczory miedzy innymi : zupę krem z karpia, karpia w sosie staropolskim oraz karpia w sosie migdałowym. Ten ostatni cieszył się największym uznaniem wśród naszych gości i jednogłośnie zwyciężył w konkursie na najsmaczniejszą potrawę z karpia.

Tuż po godzinie 21 odbyło się losowanie na które Państwo zawsze czekają z dużą niecierpliwością.:) 20-tu szczęśliwych posiadaczy wylosowanych biletów cieszyło się z upominków ufundowanych przez Partnerstwo- z okazji jubileuszowej tegorocznej kolacji wylosowaliśmy 3 szczęśliwców, którzy wygrali Bony o wartości 100zł każdy, na zakupy w nowo otwartym sklepie w Ostrowie Wlkp. z drobnym AGD "Nela" firmy Florentyna.

Na stołach tego wieczoru, jak co roku nie zabrakło zimnych przekąsek z ryb Doliny Baryczy można było degustować faszerowanego amura, karpia w zalewie i mnóstwo innych przekąsek. Dla amatorów innych ryb można było spróbować roladek z dorsza, łososia i owoców morza. Pyszny chleb Baryczok z lokalnej piekarni dopełnił nam smak Doliny Baryczy. Słodkości to popis również naszej kuchni tym razem pyszne galaretki smakowe oraz soki owocowe od Pochodyły - sernik z pysznego wiejskiego sera, królował w drugiej części wieczoru.
Po kalorycznej kolacji przyszedł czas na tańce :) przygrywali nam zaprzyjaźnieni muzycy z Włodkiem Błochem na czele.
Złotym trunkiem okazało się pyszne schłodzone wino z Macedońskiej winnicy, które na co dzień można w restauracji Wigwam zamówić :)
Kolejna kolacja już 16 października -- niestety biletów BRAK.

 

Łukasz Kierzek