Biesiada myśliwska z karpiem w Hubertówce

Lokalizacja

Organizator

Pensjonat i Restauracja Hubertówka

Zamek Myśliwski
Agnieszka Matkowska
Email: hubertowka@onet.pl
71 384 54 25, 501 707 354
www.hubertowka.net

Opis wydarzenia

2015-09-20 14:00:00

Gratka dla prawdziwych smakoszy!

Nietypowe połączenie dań i jedyna okazja, by spróbować każdego z nich! Ryba w towarzystwie wykwintnej dziczyzny, a wszystko w kojącym zmysły otoczeniu leśnej głuszy.

Na pewno uraczy podniebienie nie jednego smakosza!

Oferta biesiady myśliwskiej z ogniskiem, grillem i promocją oferty szlaków turystycznych oraz konnych to coś dla prawdziwych koneserów. Będą przejażdżki bryczkami, a całości doskonałego klimatu wydarzenia dopełni muzyka grana na żywo.

 

Liczba miejsc: 50

Liczba miejsc noclegowych: 27

Cena biletu jednoosobowego: 100 zł

 

Więcej informacji uzyskać można u organizatora wydarzenia.

 

Relacja z wydarzenia

III Biesiada Myśliwska w ramach Dni Karpia w Dolinie Baryczy przeszła już do historii. Nasi Goście zaczęli zjeżdżać się przed 14.00. Przed Biesiadą zaprosiliśmy ich na przejażdżkę bryczkami z Maćkiem Kowalskim po okolicznych lasach, następnie na ogrzanie się przy ognisku i zaspokojenie pierwszego głodu bigosem myśliwskim i pysznym Komyśniakiem ze smalcem z dzika i kiszonymi ogórkami.
Biesiadę rozpoczęliśmy pieczeniami z dziczyzny i sarniny oraz pieczonymi dzikimi kaczkami, następnie podano dania konkursowe: pikantną zupą z karpia, karpia duszonego w białym winie w sosie śmietanowym z suszoną żurawiną i świeżym tymiankiem oraz karpia smażonego na duszonej kiszonej kapuście. Nasi Goście za najsmaczniejszą potrawę dnia uznali karpia w winie!
Po obfitym obiedzie odbyło się losowanie gadżetów ufundowanych przez Partnerstwo dla Doliny Baryczy, prezentacja twórczości literackiej o Doliny Baryczy Katarzyny Georgiu z sąsiedniej Potaszni. Biesiadowanie przy stole z zimnymi zakąskami trwało do wieczora.

Agnieszka Matkowska/ organizator