Relacja z wydarzenia

Rajd rowerowy "Tropem Karpia"

Nieufna pogoda sobotniego poranka - „deszczyk strachowyj”, spowodowała, że część uczestników rajdu zrezygnowała i część niestety się rozchorowała . Dwoje młodych Ludzi nie dali za wygrana uśmiechnięci i naładowani pozytywną energią , rządni przygód przyjechali do Dziadkowa do wsi tematycznej Leśnych Dziadów z Krotoszynach na rowerach. Organizator nie mógł postąpić inaczej jak podjąć właściwą decyzję ,że rajd odbędzie się. No i nie uwierzycie deszcz przestał padać leśne licho może duch przygody i historii rozgonił deszczyk.
Po przywitaniu uczestników , przewodnik zapoznał ich z trasą rajdu, wydarzeniami w ramach Dni Karpia, oraz przypomniał o przepisach ruchu drogowym no i oczywiście o historii Dziadkowa tej grubo przed wojną i tą która obecnie się tworzy . Ewa i Paweł bo tak mieli na imię moi goście otrzymali : super pakiet turysty podarowany przez Stowarzyszenie Dolnośląska Kraina Rowerowa, Nagrodę gwarantowana - bilet na wydarzenie, gdzie w terminie do 7 dni po imprezie na stronie sklep.barycz.pl, wpiszą z biletu swój indywidualny kod promocyjny, opiszą jak oceniają Rajd Rowerowy Tropem Karpia i wybiorą nagrodę oraz przypinkę tegorocznego Rajdu Tropem Karpia.
Trasa liczyła łącznie 45 km prowadziła od Dziadkowa po przez Godnowe, Nowy Zamek, Grodzisko, Dyminy, Stawno, Grabownica, powrotem do Grodziska następnie wzdłuż Baryczy do tamy przez lasy pola do Smielice, Średzina, Dzierzgów i do Rakłowice . Na koniec trasy dla rajdowców rowerzystów czekała posiłek regenerujący.


Partnerzy w promocji

Partnerzy medialni

Partnerzy w dystrybucji