Wydarzenia aktywne
  • Opłata za wejście na wydarzenie
  • Uczestnik musi zgłosić chęć uczestnictwa w wydarzeniu

Wieczór relaksacyjny wśród Przyrody Stawów Milickich

Data 2022-09-23, 2022-09-30, 2022-10-12 (termin odwołany), 2022-10-14

Miejsce Kompleks stawów Stawno, Przystanek Słowicza Kępa na ścieżce dydaktycznej (wjazd do wsi Godnowa, 56-300 Milicz): https://goo.gl/maps/vxoDARCyQ6nYQgw29

Czas trwania 18:00 - 19:30

Liczba miejsc 6

Koszt 25

Zgłoszenie Przez KUP BILET (poniżej) oraz formularz Google (https://forms.gle/y55pLZoekSB6Zdwa8).

Informacja Zuzanna Pestka, e-mail: zuz.pestka@gmail.com, tel. 783 271 569

Dodatkowo płatne atrakcje nie dotyczy


Pragniesz pobyć w spokoju wśród pięknej Przyrody i odnowić swoje połączenie z Naturą?
Jeśli tak to to zapraszam Cię na spokojny, uważny spacer z elementami lasoterapii i kąpieli leśnej (jap. Shinrin-yoku) wśród zachwycającej przyrody Doliny Baryczy.

Takie niespieszne bycie w Naturze ułatwia relaksację ciała i umysłu, a także wspiera naszą odporność i ogólne zdrowie, co może być szczególnie cenne jesienią, po całym tygodniu pracy lub życiu w gwarnym miejskim środowisku.

Podczas spaceru doświadczysz organoleptycznie przepięknej Natury, angażując wszystkie zmysły i niejako "przy okazji" zdobywając ogólną wiedzę na temat świata Przyrody. Dodatkowych powodów do zachwytu dostarczą nam prawdopodobnie trwające w tym czasie niezwykłe spektakle natury - rykowisko jeleni i jesienne zlotowiska żurawi. A wszystko pod okiem wielkiej miłośniczki Natury, doświadczonej przyrodniczki i ornitolożki. Zapraszam z całego serca w serce Doliny Baryczy!

Jeśli chcesz zapoznać się z moją aktywnością to zapraszam na mój fanpage na FB - https://www.facebook.com/ZuzaOrnitoLogiczna

Zasady odbierania nagród: Nagroda gwarantowana. Kup bilet na wydarzenie, a w terminie do 7 dni po imprezie na stronie sklep.barycz.pl, wpisz z biletu Twój indywidualny kod promocyjny, opisz jak oceniasz dane wydarzenie i wybierz nagrodę.

Organizator Zuzanna Pestka


Nadchodzące wydarzenia

  • Kolacje rybne
  • Zawody wędkarskie
  • Wydarzenia plenerowe
  • Wydarzenia edukacyjne
  • Wydarzenia aktywne
  • Wydarzenia towarzyszące

Partnerzy w promocji

Partnerzy medialni

Partnerzy w dystrybucji