Nagrodobranie

NAGRODObranie w Dolinie Baryczy – dzielimy się tym, co najlepsze!

We współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami wyróżnionymi znakiem Dolina Baryczy Poleca zapraszamy na NAGRODObranie Dni Karpia. Państwo otrzymujecie nagrody, my bezcenne opinie – służce podnoszeniu jakości wydarzeń.

Biorąc udział w wydarzeniach organizowanych w ramach Dni Karpia, a potem w ciągu 7 dni, dzieląc się z nami opinią na ich temat, macie możliwość wyboru nagrody z bogatego koszyka produktów i usług lokalnych. Przygotowaliśmy mnóstwo lokalnych smakołyków  i voucherów na usługi, dostarczymy je w wybrane miejsce lub w dogodnym czasie zaprosimy po osobisty odbiór.

 

Jak złapać niezwykłą nagrodę z Doliny Baryczy na haczyk?

  • Dla każdego:

Kup bilet (wydarzenie płatne), lub pytaj o bon (bezpłatne wydarzenie) na wydarzeniu. Tam znajdziesz indywidualny kod promocyjny, który w terminie do 7 dni po wydarzeniu, możesz zamienić na nagrody. Wystarczy wejść na stronę www.sklep.barycz.pl, wpisać kod z biletu/bonu, podzielić się opinią na temat wydarzenia, wybrać nagrodę i sposób odbioru.

  • Dla szczęśliwców:

Biorąc udział w Kolacjach rybnych Ryba do Syta - wygrywasz podwójnie. Pierwszą nagrodę odbierz wpisując kod z biletu i dzieląc się swoją opinią o wydarzeniu, a złap na haczy już na Kolacji! Zagłosuj na najsmaczniejszą potrawę rybną podczas Kolacji i ciesz się dodatkową wygraną (gadżety, produkty partnerów).

  • Dla wytrwałych:

Weź udział w trzech imprezach biletowanych (płatnych) w ramach jednego weekendu – zaopiniuj je za pomocą kodów z biletów na stronie www.sklep.barycz.pl i odbierz ExtraPAKIET nagród!

  • Dla indywidualistów:

Zaplanuj własny szlak i zwiedzaj Dolinę Baryczy podążając Kolorowym Szlakiem Karpia – zbieraj pieczątki, zrób zdjęcie z figurami karpi i wyślij  relacje na Fan Page’a Kolorowego Szlaku Kapria. Dla najwytrwalszych zbieraczy mamy atrakcyjne nagrody – rowery , gazety i gry edukacyjne.

 

 

Poznaj producentów i usługodawców z Doliny Baryczy, którzy przekazują niezwykłe nagrody na NAGRODObranie Dni Karpia 2022!

 

Gospodarstwa Rybackie zapraszają po KARPIA:

 

 

 Zobacz jakie produkty lokalne możesz wybrać w NAGRODObraniu Dni Karpia 2022

 

Partnerzy w promocji

Partnerzy medialni

Partnerzy w dystrybucji