Konkursy na szlaku

Za karpiem po DOLINIE BARYCZY 2024

ODWIEDZAJ miejsca wyznaczające Kolorowy Szlak Karpia,
ZBIERAJ pieczątki lub punkty w aplikacji,
WYGRYWAJ atrakcyjne nagrody!

 

  1. ODBIERZ MAPKĘ z Kolorowym Szlakiem Karpia w Dolinie Baryczy (mapki dostępne w miejscach na szlaku oraz do pobrania na stronie www.kolorowyszlakkarpia.barycz.pl) lub POBIERZ aplikację DOLINA BARYCZY (dostępna na App Store oraz Google Play).
  2. WYRUSZ na wyprawę Kolorowym Szlakiem Karpia.
  3. ZBIERZ 10 pieczątek na mapce lub 150 punktów w aplikacji (każdy karp na Kolorowym Szlaku Karpia w aplikacji ma 15 pkt.) oraz ZRÓB 10 zdjęć z figurą kolorowego karpia. Wyszukaj min. 2 kolorowe karpie na googlowej mapie, wstaw zdjęcie oraz opinie/komentarz i wyślij screen wraz z mapą konkursową. ETAP obowiązkowy
  4. PRZYSTĄP do II etapu konkursu (ETAP dobrowolny), który polega na zaprojektowaniu dowolną techniką KARPIOWEJ MONETY. Wyobraź sobie, że jesteś poszukiwaczem kolorowych karpi, a za każdą zdobytą pieczątkę otrzymujesz monetę. Jak ona wygląda? Szczegóły w regulaminie konkursu.
  5. WYPEŁNIJ na mapce swoje dane do kontaktu (jeśli podajesz imię dziecka, napisz również jego wiek) i ZRÓB zdjęcie/skan lub ZRÓB screenshota aplikacji, pokazującego odwiedzone przez Ciebie miejsca (wtedy swoje dane do kontaktu napisz w mailu) i PRZEŚLIJ na partnerstwo@nasza.barycz.pl w terminie od 20.05.2024 do 20.10.2024 włącznie.
  6. Każdy z prawidłowo przesłanym zgłoszeniem zostanie nagrodzony.
  7. Nagrodami za NAJlepsze prace w II etapie konkursu będą vouchery/produkty lokalne z Doliny Baryczy.

 

W ramach nagród przewidziano gry edukacyjne, okolicznościowe gadżety, produkty i vouchery na usługi/produkty z Doliny Baryczy.