Konkursy na szlaku

KONKURS "Za karpiem po DOLINIE BARYCZY"
ODWIEDZAJ miejsca wyznaczające kolorowy szlak karpia,  
ZBIERAJ pieczątki i punkty w aplikacji, WYGRYWAJ atrakcyjne nagrody!

 

 od 01.08.2022 do 20.11.2022

  1. ODBIERZ MAPKĘ z Kolorowym Szlakiem Karpia w Dolinie Baryczy (mapki dostępne w miejscach na szlaku oraz do pobrania na stronie www.kolorowyszlakkarpia.barycz.pl) lub POBIERZ aplikację DOLINA BARYCZY (dostępna na App Store oraz Google Play).
  2. WYRUSZ na wyprawę Kolorowym Szlakiem Karpia.
  3. ZBIERAJ pieczątki w miejscach oznaczonych na mapkach lub ZBIERAJ punkty w aplikacji.

          ZBIERZ :

  • 20 pieczątek lub 300 pkt. w aplikacji (każdy karp na Kolorowym Szlaku Karpia ma 15 pkt.) oraz ZRÓB 20 zdjęć z figurą kolorowego karpia (na zdjęciach musi znajdować się ta sama osoba)

 

  1. WYPEŁNIJ na mapce swoje dane do kontaktu (jeśli podajesz imię dziecka, napisz również jego wiek) i ZRÓB zdjęcie/skan mapki lub ZRÓB screenshota aplikacji, pokazującego odwiedzone przez Ciebie miejsca (wtedy swoje dane do kontaktu napisz w mailu) i PRZEŚLIJ na partnerstwo@nasza.barycz.pl w terminie do 20.11.2022 włącznie.
  2. Każdy z prawidłowo przesłanych maili otrzyma pakiet okolicznościowych gadżetów dla dorosłych i dzieci. Po weryfikacji poprawności mapek wyślemy mailem prośbę o zaproponowanie hasła promocyjnego lub treści związanej z Doliną Baryczy. Najlepsze odpowiedzi zostaną nagrodzone voucherami na usługi z Doliny Baryczy (np. kolacje, noclegi, spacer z przewodnikiem, inne)

 

W ramach nagród przewidziano gry edukacyjne, okolicznościowe gadżety, vouchery na usługi z Doliny Baryczy.

 

Przeczytaj regulamin i ściągnij mapkę z pieczątkami