Campus Domasławice

Co mogę zobaczyć?

CAMPUS Domasławice to miejsce, gdzie blisko wspaniałej przyrody w Dolinie Baryczy można miło spędzić czas, odkrywając uroki całego regionu. Naszą ideą przewodnią jest stworzenie miejsca, które będzie sprzyjało aktywnemu wypoczynkowi całych rodzin, również tych wielopokoleniowych wraz z seniorami. Ma ono sprzyjać promocji zdrowego trybu życia, aktywności ruchowej i być realną alternatywą do wypoczynku w mieście. Dodatkowo atrakcje i miejsca turystyczne położone w pobliżu Ośrodka zapewnią Państwu atrakcyjny i długi pobyt w Dolinie Baryczy. W pobliżu Ośrodka znajdują się: Zespół pałacowo-parkowy w Goszczu, Spółdzielnia Socjalna "Szklany Świat" - Bombki w Krośnicach oraz krośnicki Park Wodny i Kolej Wąskotorowa. Liczne trasy rowerowe, które prowadzą zarówno przez lasy jak i ścieżkami asfaltowymi doprowadzą Państwa do opuszczonego zamku myśliwskiego w Mojej Woli. Pałac jest jedynym w Polsce i jednym z dwóch w Europie budynków, których elewacja jest wyłożona korą z dębu korkowego. Nieopodal Campusu, we wsi Sosnówka znajduje się również kilkadziesiąt fragmentów muru berlińskiego. Unikat na skalę światową.
Polecamy!

Co mogę zrobić?

Możecie Państwo odpocząć od gwaru miasta, pooddychać świeżym powietrzem, zobaczyć wyjątkowe miejsca i miło spędzić czas.

Co jest wyjątkowego?

Wszystkie wymienione powyżej miejsca są unikatowe. Dolina Baryczy na każdym kroku proponuje wiele atrakcji, które są niespotykane w żadnym innym miejscu.

Co dla dzieci?

Nasz Ośrodek posiada wiele atrakcji dla Dzieci. Park linowy, quady, boiska, ścieżki edukacyjne i liczne warsztaty edukacyjne. Wszystkie miejsca w pobliżu naszego Ośrodka posiadają liczne atrakcje dla najmłodszych Gości.

Gdzie zdobyć pieczątkę?

Recepcja Campusu Domasławice, Domasławice 30 (od poniedziałku do niedzieli 10:00-17:30 - z zastrzeżeniem dni, w których godziny otwarcia mogą ulec zmianie: informacja w recepcji)

Rodzaj obiektu

  • Atrakcje dla dzieci
  • Miejsca piknikowe
  • Restauracje

Lokalizacja

Udogodnienia

  • Parking
  • Plac zabaw
  • Boisko
  • Miejsce piknikowe
  • Zwierzaki mile widziane

Zasady udostępniania obiektu

Zawsze czynne

Oferty Doliny Baryczy