Kolorowy Szlak Karpia w aplikacji

Aplikacja turystyczna DOLINA BARYCZY będzie wirtualnym przewodnikiem i kartą lojalnościową w jednym. Dzięki niej odwiedzający będą mogli odkrywać malowniczą Dolinę Baryczy, zbierać punkty, a następnie, w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach, wymieniać je na kupony promocyjne.

W aplikacji oznaczony będzie również KOLOROWY Szlak Karpia. Szukanie KOLOROWYCH karpi stanie się znacznie łatwiejsze, ponieważ teraz będzie to możliwe nie tylko fizycznie – poprzez mapki, ale także mobilnie. Wystarczy zainstalować aplikacje DOLINA BARYCZY oraz włączyć lokalizację w telefonie (więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.dolinabaryczy.travel).

W opisie, oprócz zdjęcia przedstawiającego wybranego karpia, znajdzie się też dokładny adres podpowiadający, w którym miejscu można go znaleźć oraz informacja, gdzie należy udać się po pieczątkę.

Za każde odwiedzone miejsce turyści zdobędą 5 pkt. (miejsca turystyczne bezpłatne np. pałac) lub 10 pkt. (miejsca turystyczne płatne np. muzeum), jednak KOLOROWE karpie, ze względu na swoją wyjątkowość, jako jedyne dadzą możliwość otrzymania aż 15 dodatkowych punktów.

W aplikacji znajdzie się również gotowa propozycja spędzenia czasu wolnego, która prowadzi przez wybrane karpie na szlaku.

 

1aplikacja4 in