Odrestaurowany zabytkowy młyn parowy w Niesułowicach

Co mogę zobaczyć?

Architektura przemysłowa z przełomu IXX i XX W Stary Młyn Parowy

Co mogę zrobić?

W Obiekcie znajduje się Pensjonat z możliwością zamawiania posiłków dla gości pensjonatu. Obiekt połozy blisko szlaków rowerowych, doskonała baza na wycieczki rowerowe.

Co jest wyjątkowego?

Pensjonat w Starym Młynie. Wyposażenie meblowe z olchy pochodzącej z lasów Doliny Baryczy połączone z niebywałym kunsztem miejscowych rzemieślników – stolarzy sprawiły, że wnętrze każdego pokoju nabrało niewiarygodnego stylu, dostojności i prestiżu jednocześnie tworząc doskonałe miejsce do wypoczynku, sprawiające, że każdy, kto w nim przebywa czuje się „jak w domu”.


Na terenie obiektu ok 50 m od Pensjonatu znajduje się ogrodzony teren z ogólnodostępnym murowanym grillem, miejscem na ognisko, ławeczki. Jest to doskonałe miejsce na organizację plenerowych imprez okolicznościowych ( 18-stki, urodziny, spotkania integracyjne). Pensjonat "W Starym Młynie" oferują również możliwość organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji. Na terenie obiektu znajduje się duża sala konferencyjno-bankietowa wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny. W pobliżu usługi rekreacyjne - konne, przejazdy bryczkami, wypożyczalnia rowerów.

Co dla dzieci?

Dwa urocze przyjazne kucyki Karino i Arista. Możliwość poznania konia rasy śląskiej klacz Ryza

Gdzie zdobyć pieczątkę?

Pensjonat W Starym Młynie, Niesułowice 25 (czynne codziennie całą dobę)

Rodzaj obiektu

  • Zabytki

Lokalizacja

Udogodnienia

  • Parking
  • Miejsce piknikowe

Zasady udostępniania obiektu

Czynne w dniach/godzinach: obiekt dostępny

Oferty Doliny Baryczy